Layout Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Link
fi: Linkki

en: Save
fi: Tallenna

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Close
fi: Sulje

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Move down
fi: Siirrä alaspäin

en: Move up
fi: Siirrä ylöspäin

en: About
fi: Tietoja

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: Edit @type
fi: Muokkaa @type

en: Create new @type
fi: Luo uusi @type

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Edit @label
fi: Muokkaa @label
