Layout Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: Layout
uk: Макет

en: Add Item
uk: Додати елемент

en: Close
uk: Закрити

en: Labels
uk: Мітки

en: Add section
uk: Додати секцію

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Add Section
uk: Додати секцію

en: Drag
uk: Перетягнути

en: About
uk: Про модуль

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: Edit @type
uk: Редагувати @type

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Delete @type
uk: Видалити @type

en: Paragraphs
uk: Абзаци
