Layout Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
