Layout Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Save
sl: Shrani

en: Layout
sl: Postavitev

en: Close
sl: Zapri

en: About
sl: O modulu

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
