Layout Paragraphs (2.0.0-beta5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Close
it: Chiudi

en: Labels
it: Etichette

en: Add section
it: Aggiungi sezione

en: Add Section
it: Aggiungi sezione

en: About
it: Informazioni

en: @type %title has been updated.
it: Il @type %title è stato aggiornato.

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Delete @type
it: Elimina @type

en: Paragraphs
it: Paragrafi
