Layout Paragraphs (2.0.0-beta6) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Link
he: קישור

en: Save
he: שמירה

en: Layout
he: פריסה

en: Close
he: סגירה

en: Labels
he: תוויות

en: Add section
he: הוספת מקטע

en: Duplicate
he: שכפול

en: About
he: אודות

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: View mode
he: מצב תצוגה
