Layout Paragraphs (2.0.0-beta6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Layout
mr: मांडणी

en: Close
mr: बंद

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
