Layout Paragraphs (2.0.0-beta7) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Layout
pl: Układ

en: Close
pl: Zamknij

en: Labels
pl: Etykiety

en: Add section
pl: Dodaj sekcję

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Add Section
pl: Dodaj Sekcję

en: Layout Options
pl: Opcje szablonu

en: About
pl: O stronie

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Edit @type
pl: Edytuj @type

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Edit @label
pl: Edytuj @label

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Promote to library
pl: Umieść w bibliotece
