Layout Paragraphs (2.0.0-beta8) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Close
hu: Bezár

en: Labels
hu: Feliratok

en: Add section
hu: Szakasz hozzáadása

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Add Section
hu: Szakasz hozzáadása

en: About
hu: Leírás

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: Behaviors
hu: Viselkedések

en: Edit @type
hu: @type szerkesztése

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Edit @label
hu: @label szerkesztése

en: Modal width
hu: Felugró ablak szélessége

en: Modal height
hu: Felugró ablak magassága

en: Promote to library
hu: Közzététel a könyvtárban
