Layout Paragraphs (2.0.0-beta9) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Close
ro: Închideți

en: Labels
ro: Etichete

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: About
ro: Despre

en: @type %title has been updated.
ro: @type %title a fost actualizat.

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
