Layout Paragraphs (2.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: Close
sv: Stäng

en: Labels
sv: Etiketter

en: Add section
sv: Lägg till sektion

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Add Section
sv: Lägg till sektion

en: About
sv: Om

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: Edit @type
sv: Redigera @type

en: Create new @type
sv: Skapa ny @type

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Edit @label
sv: Redigera @label

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Modal width
sv: Modalbredd

en: Modal height
sv: Modalhöjd
