Layout Paragraphs (2.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Close
ast: Zarrar
