Layout Paragraphs (2.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Link
is: Hlekkur

en: Save
is: Vista

en: Layout
is: Útlit

en: Close
is: Loka

en: About
is: Um

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.
