Layout Paragraphs (2.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Save
sk: Uložiť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: About
sk: Informácie o

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
