Layout Paragraphs (2.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Close
th: ปิด

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: @type %title has been updated.
th: อัพเดต @type %title แล้ว

en: View mode
th: โหมดของวิว
