Layout Paragraphs (2.0.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Link
bg: Линк

en: Save
bg: Запази

en: Labels
bg: Етикети

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.
