Layout Paragraphs (2.0.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Link
fa: واصلی

en: Save
fa: ذخیره

en: Layout
fa: آرایش

en: Close
fa: بستن

en: Duplicate
fa: تکراری

en: About
fa: درباره

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: View mode
fa: نحوه نمایش
