Layout Paragraphs (2.0.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Link
eu: Esteka

en: Save
eu: Gorde

en: Close
eu: Itxi

en: Labels
eu: Etiketak

en: About
eu: (r)i buruz

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Edit @type
eu: Editatu @type
