Layout Paragraphs (2.0.5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Layout
id: Tata letak

en: Close
id: Tutup

en: Add section
id: Tambahkan bagian

en: Duplicate
id: Duplikat

en: About
id: Tentang

en: @type %title has been updated.
id: @type %title sudah di-update.

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Rendered as @mode
id: Ditampilkan sebagai @mode
