Layout Paragraphs (2.0.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: About
jv: Ngenani

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.
