Layout Paragraphs (2.0.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах
