Layout Paragraphs (2.1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Link
oc: Ligam

en: Save
oc: Enregistrar

en: Layout
oc: Afichatge

en: Close
oc: Tampar

en: Labels
oc: Etiquetas

en: About
oc: A prepaus

en: @type %title has been updated.
oc: @type %title es estat actualizat.

en: Edit @type
oc: Modificar @type

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Edit @label
oc: Modificar @label
