Layout Paragraphs Limit (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Layout
es: Diseño

en: Regions
es: Regiones

en: Paragraph types
es: Tipos de Paragraph

en: Exclude the selected below
es: Excluya lo seleccionado a continuación

en: Include the selected below
es: Incluir lo seleccionado a continuación

en: Which Paragraph types should be allowed?
es: ¿Qué tipos de Paragraphs deberían permitirse?
