Layout Paragraphs Limit (1.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Layout
pl: Układ

en: Regions
pl: Regiony

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Paragraph types
pl: Rodzaje Akapitów

en: Exclude the selected below
pl: Wyklucz wybrane poniżej

en: Include the selected below
pl: Dodaj wybrane poniżej

en: Which Paragraph types should be allowed?
pl: Jakie rodzaje Akapitów powinny być dozwolone?
