Layout Paragraphs Limit (1.0.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Layout
fr: Mise en page

en: Regions
fr: Régions

en: Paragraph types
fr: Types de paragraphes

en: Exclude the selected below
fr: Exclure les sélections ci-dessous

en: Include the selected below
fr: Inclure les sélections ci-dessous

en: Which Paragraph types should be allowed?
fr: Quels types de Paragraphes doivent être autorisés ?
