Layout Paragraphs Limit (1.0.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Regions
hu: Régiók

en: Paragraph types
hu: Bekezdéstípusok

en: Exclude the selected below
hu: A lent kiválasztottak kizárása

en: Include the selected below
hu: A lent kiválasztottak belefoglalása

en: Which Paragraph types should be allowed?
hu: Melyik bekezdéstípusokat kell engedélyezni?
