Layout Paragraphs Limit (1.0.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Regions
de: Regionen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Paragraph types
de: Seitenabschnittstypen

en: Exclude the selected below
de: Unten ausgewählte ausschließen

en: Include the selected below
de: Die unten ausgewählten mit einschließen

en: Which Paragraph types should be allowed?
de: Welche Seitenabschnittstypen sollen verwendet werden können?
