Layout Paragraphs Limit (1.0.4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Layout
nl: Lay-out

en: Regions
nl: Gebieden

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Paragraph types
nl: Paragraaftypes

en: Exclude the selected below
nl: Niet toepassen op de onderstaande selectie

en: Include the selected below
nl: Toepassen op de onderstaande selectie

en: Which Paragraph types should be allowed?
nl: Welke paragraaftypes moeten worden toegestaan?
