Layout Paragraphs Limit (1.0.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Layout
ru: Макет

en: Regions
ru: Области

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Layout: %layout
ru: Макет: %layout

en: Paragraph types
ru: Типы параграфов

en: Exclude the selected below
ru: Исключить выбранное ниже

en: Include the selected below
ru: Включить выбранное ниже

en: Which Paragraph types should be allowed?
ru: Какие типы параграфов должны быть разрешены?
