Layout Paragraphs Restriction (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Exclude the selected below
hu: A lent kiválasztottak kizárása

en: Include the selected below
hu: A lent kiválasztottak belefoglalása
