Layout Paragraphs Restriction (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Move down
fr: Descendre

en: Move up
fr: Monter

en: Layouts
fr: Mises en page

en: Exclude the selected below
fr: Exclure les sélections ci-dessous

en: Include the selected below
fr: Inclure les sélections ci-dessous
