Layout Paragraphs Restriction (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Layouts
pl: Układy

en: Exclude the selected below
pl: Wyklucz wybrane poniżej

en: Include the selected below
pl: Dodaj wybrane poniżej
