Layout plugin (8.x-1.0-alpha18) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Layout
nl: Lay-out

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Blocks
nl: Blokken

en: Selection logic
nl: Selectielogica
