Layout plugin (8.x-1.0-alpha19) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Examples
pt: Exemplos

en: Blocks
pt: Blocos

en: Layout settings
pt: Definições da disposição

en: Selection logic
pt: Lógica de seleção
