Layout plugin (8.x-1.0-alpha19) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Layout
ru: Макет

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Examples
ru: Примеры

en: Blocks
ru: Блоки

en: Layout settings
ru: Настройки макета

en: Selection logic
ru: Логика выбора
