Layout plugin (8.x-1.0-alpha19) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Examples
sk: Príklady

en: Blocks
sk: Bloky

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia
