Layout plugin (8.x-1.0-alpha20) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Examples
lv: Piemēri

en: Blocks
lv: Bloki

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi
