Layout plugin (8.x-1.0-alpha20) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Layout
ro: Prezentare

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Examples
ro: Exemple

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Layout settings
ro: Setările de aspect
