Layout plugin (8.x-1.0-alpha21) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Layout
et: Paigutus

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Examples
et: Näited

en: Blocks
et: Plokid

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted
