Layout plugin (8.x-1.0-alpha21) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Examples
hu: Példák

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Selection logic
hu: Kiválasztási logika
