Layout plugin (8.x-1.0-alpha21) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Layout
id: Tata letak

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Examples
id: Contoh

en: Blocks
id: Blok

en: Layout settings
id: Pengaturan tata letak

en: Selection logic
id: Logika pemilihan
