Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Layout
id: Tata letak

en: Examples
id: Contoh

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
id: Menyediakan cara bagi modul atau tema untuk mendaftarkan tata letak.
