Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Layout
nl: Lay-out

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
nl: Biedt modules en thema's de mogelijkheid om lay-outs te registreren.
