Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Layout
pl: Układ

en: Examples
pl: Przykłady

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
pl: Umożliwia modułom i skórkom rejestrację układów.
