Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Layout
ro: Prezentare

en: Examples
ro: Exemple

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
ro: Oferă o modalitate prin care modulele sau temele pot înregistra aspecte.
