Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Examples
tr: Örnekler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
tr: Modüllerin ya da temaların yerleşimleri kayda geçirmesi için bir yol sağlar.
