Layout plugin (8.x-1.0-alpha20) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Layout
es: Diseño

en: Page Title
es: Título de página

en: Examples
es: Ejemplos

en: Blocks
es: Bloques

en: Layout settings
es: Opciones de diseño

en: Selection logic
es: Lógica de selección
