Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Examples
hu: Példák

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
hu: Lehetőséget biztosít más moduloknak és sminkeknek, hogy különböző oldalelrendezéseket hozzanak létre.
