Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Layout
ru: Макет

en: Examples
ru: Примеры

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
ru: Предоставляет возможность модулям или темам регистрировать макеты.
