Layout settings (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Image
cy: Delwedd

en: Color
cy: Lliw

en: Relative
cy: Cymharol

en: Gradient
cy: Graddiant

en: Layout Settings
cy: Gosodiadau cynllun

en: Image style
cy: Arddull delwedd
